Hakkımızda

Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Diriliş Yapı & Panjur yakından tanımaya ne dersiniz?

Hakkımızda
Sektörün ihtiyaçlarını analiz eden ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Diriliş Yapı & Panjur yakından tanımaya ne dersiniz?

14 senelik birikimimizle ve uzman kadromuzla, değerli müşterilerimize kesintisiz ve kaliteli hizmet anlayışıyla 2005’ten beri alüminyum doğrama, panjur bakımı,plastik doğrama, pimapen bakımı, dış cephe kaplama, panjur tamiri, katlanır cam balkon, cam tamiri,otomatik panjur, fotoselli kayar kapı, dilatasyon, pimapen tamiri, menfez, duşakabin, cam hizmetleri vermekteyiz.

Her zaman yeniliklere açık, güncel teknoloji ve trendleri yakından takip eden Diriliş Yapı müşteri memnuniyetini kurumsal kültürünün en önemli yapı taşı olarak ilke edinmiştir.

 

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Müşteri Bilgilerinizin Gizliliği Ve Güvenliği

Mağazamızdan alışveriş yapmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, Alusel tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Güvenliği

Şirketimiz, alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Her türlü bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu bilgiler, ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitemizden bağımsız olarak 256bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi kesinlikle tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların her hangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Online olarak kredi kartı ile verilen siparişlerin ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliği şirketimiz tarafından Kredi Kartları Sahtekarlığı”na karşı denetlenmektedir. Bu yüzden, alışveriş sitemizden ilk defa sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunun onaylanması gereklidir. Bu bilgilerin kontrolü için gerekirse kredi kartı sahibi müşteri ile veya ilgili banka ile irtibata geçilmektedir.

Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan, açık adres ve telefon bilgilerinin belirtildiği internet alışveriş siteleri günümüzde daha fazla tercih edilmektedir. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilir, online alışveriş hizmeti sağlayan firmanın güvenilirliği konusunda daha sağlıklı bilgi edinebilirsiniz.

Web tarayıcınızdan https// şeklinde internet adresine girebilmeniz o sitenin SSL güvenliğini kanıtlar. Bu şekilde sitemize girdiğinizde tarayıcının altında bir kilit işareti çıkacaktır. Bu, sitemizin SSL sertifikasına sahip ve güvenli olduğunun kanıtıdır. Aşağıdaki linkten turkpazaryeri.com’a bu şekilde girebilirsiniz.
SSL web sunucu sertifikaları ile, siz değerli müşterilerimiz internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

Sitemiz Müşteri Hizmetleri”ne her hangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiç bir koşulda garanti edemez. E-Posta ile sadece siparişinizin durumu ile ilgili bilgileri sorgulayınız. TC kimlik no , telefon ya da Kredi kartı bilgilerini kesinlikle yollamayınız.

Alış-Veriş Güvenliği ve SSL Sertifikası

Sitemizde kredi kartınızla yapacağınız tüm alış-verişleriniz Comodo Positive SSL sertifikasıyla güvence altına alınmıştır. Kart bilgileriniz 256bit koruma ile şifrelenerek iletilmektedir. SSL (Secure Soket Layer) bağlantısının durumda aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğiniz sırada, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

Elektrik ve hizmet sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle elektrik tesisatı altyapısı ve aydınlatma hizmetleri danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda yeni atılımlar yaparak birden fazla başarıya ve potansiyel müşteriye hitap eden şirketimizin en önemli felsefelerinden birisi müşteri memnuniyetini baz alarak çalışmaktır.

Sektörde birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet sağlayıp, kullanıcıların A’dan Z’ye elektrik ile ilgili bütün içerik ihtiyaçlarını kaliteli bir şekilde karşılayarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Daima gelişip, hizmet verdiğimiz konuda ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş ENG Elektrik aydınlatma olarak, üç farklı proje ile sektörün en önemli dalları olan ” aydınlatma sistemi, elektrik tesisatı, malzeme satışı ” alanlarında hizmet sağlıyoruz. ENG Elektrik Aydınlatma, gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, hem müşteriler hem de sektörde çalışmak isteyen vizyon sahibi kişiler için prestijli bir marka olmaya devam etmekteyiz.

7/24 Destek
Ücretsiz Danışmanlık
Uygun Fiyat
Tecrübeli Ustalar
Güvenilir & Hızlı
Whatsapp Destek Hattı